Energa identyfikuje potencjalnych sprawców szkód wyrządzonych firmie, dotyczy to elektrowni węglowej w Ostrołęce.
„`html Opinia Rady Nadzorczej Energi Rada Nadzorcza Energi wydała pozytywną opinię na temat wniosku zarządu dotyczącego roszczeń związanych z budową bloku węglowego Ostrołęka C o mocy około 1000 MW. Zgoda … Read More
