Kierowca zginął w rzecznej tragedii na Podkarpaciu.

Kierowca zginął w rzecznej tragedii na Podkarpaciu.

Zakończone śmiercią seniora wydarzenie miało miejsce w poniedziałek, 1 lipca. Oficer prasowy straży pożarnej w Ustrzykach Dolnych przekazał w rozmowie z Interią, że kierowca stracił życie po tym, jak jego samochód został porwany przez nurt rzeki. Podpalenie, pobicie, wymachiwanie siekierą. Mało kto wie, że to zawód zwiększonego ryzyka — Potok wezbrał i osoba, która próbowała pokonać tę rzekę, została zabrana przez wodę — mówił mł. bryg. mgr inż. Dariusz Dacko. Mężczyzna został znaleziony prawie kilometr niżej od miejsca, gdzie wjechał autem.

Prognoza pogody na wtorek

We wtorek w kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, lokalne rozpogodzenia, głównie w południowej połowie kraju. Przelotne opady deszczu, na północy i na wschodzie, po południu miejscami burze.

Amerykański raport na temat zagrożeń dla wolności religii w Polsce. Padły nazwiska znanych polityków.

Suma opadów miejscami na północy, wschodzie i południu do 15 mm, na Warmii i Mazurach punktowo do 20 mm. Temperatura maksymalna od 16 st. C nad morzem i około 20 st. C w centrum, do 23 st. C na wschodzie. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zachodnich. W czasie burz porywy wiatru do 65 km na godzinę.