Zbiórka krwi: Zostań dawcą i odbierz voucher na smakołyki gastro

Zbiórka krwi: Zostań dawcą i odbierz voucher na smakołyki gastro

Zachęcamy do wzięcia udziału w fantastycznej inicjatywie, która ruszyła 2 lipca w RCKiK we Wrocławiu. W ramach tego projektu osoby, które zdecydują się na oddanie krwi w określone dni w okresie wakacyjnym, otrzymają specjalne vouchery do wykorzystania w 18 wrocławskich restauracjach.

Oddaj krew – uratuj życie i… najedz się do syta

Oddawanie krwi jest niezwykle ważnym aktem, który może uratować życie. Regularne oddawanie krwi zapewnia stabilne zapasy tego cennego surowca w szpitalach i klinikach. Warto zauważyć, że nigdy nie ma jej za wiele – jest stale potrzebna. Stan zasobów we wrocławskim oddziale to tylko jeden z przykładów. Dlatego każda inicjatywa zachęcająca do oddawania krwi jest godna uwagi.

W te wakacje we wrocławskim RCKiK, w każdy wtorek, środę i piątek, krwiodawcy otrzymujący krew otrzymują specjalne vouchery do wykorzystania w restauracjach. Jest to nie tylko ważna pomoc, ale i szansa na wspaniałe doświadczenia kulinarne.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ruszyło z inicjatywą „Oddaj krew, odwiedz gastro”

Działania te pozwalają nie tylko na zbieranie zapasów krwi, ale również prowadzą do budowania społecznej solidarności oraz wspierania akcji ratujących życie. Dzięki zaangażowaniu Szynkarni, organizatorów pierwszej edycji wydarzenia, możliwe jest połączenie pomocy dla innych z przyjemnością dla dawców krwi.

Dawcy krwi poszukiwani – dołącz do akcji i odbierz voucher do restauracji

W podzięce za oddanie krwi oraz wsparcie inicjatywy, dawcy otrzymują radość pomagania oraz specjalne vouchery do restauracji. Oprócz regularnych terminów można również wziąć udział w akcjach wyjazdowych, których harmonogram dostępny jest w RCKiK.

Lokale gastronomiczne przygotowały specjalne dania, aby podziękować krwiodawcom za ich bezcenny wkład w ratowanie zdrowia i życia – informują organizatorzy akcji.