Odkrywamy talenty piłkarskie! "Możesz być następny" już 29 czerwca!

Odkrywamy talenty piłkarskie! „Możesz być następny” już 29 czerwca!

#TTMSZ to organizacja non-profit penetrująca niższe w poszukiwaniu utalentowanych zawodników w przedziale wiekowym 15-20. Na rynku działa od 2015 roku. Do tej pory zorganizowała 10 edycji na terenie Polski oraz 3 edycje poza krajem (2 x Anglia i Irlandia). Udało jej się pomóc wielu zawodnikom z całego kraju.

W XIV edycji #TTMSZ wystąpią zawodnicy urodzeni w latach 2004 – 2009, poleceni przez skautów działających na terenie całego kraju. Udział jest darmowy. Zawodnicy na czas meczu otrzymają sprzęt sportowy, opiekę fizjoterapeuty, ratownika medycznego, wyżywienie oraz napoje. Obserwatorzy zaś będą mieli dostęp do darmowych programów meczowych, gdzie znajdą niezbędne informacje na temat każdego uczestnika #TTMSZ.

Rozegrany zostanie jeden mecz w wymiarze czasowym 2×45 minut, transmitowany na żywo na Sport.pl. Podczas XIV edycji projektu zaprezentujemy 25 zawodników. Na trybunach będzie można zobaczyć wiele ciekawych twarzy. Na poprzednich edycjach naszego projektu gościliśmy przedstawicieli m.in takich klubów jak – Legia Warszawa, Korona Kielce, Polonia Warszawa, Radomiak Radom, Raków Częstochowa, Stomil Olsztyn, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce, Znicz Pruszków oraz wielu przedstawicieli innych klubów z poziomu centralnego.

Ty też masz szansę! Warto dodać, że sędzia głównym spotkania będzie dobrze znany w środowisku piłkarskim Piotr Wąsowski. Na ławkach trenerskich naszych zespołów zasiądą Bartosz Grzelak oraz Adrian Mierzejewski. Trenerem bramkarzy będzie natomiast Andrzej Bledzewski. Zawodnicy dobrze znani z występów w Ekstraklasie.

Projekt „Ty też masz szansę!” to forma promocji utalentowanej polskiej młodzieży, która ma możliwość pokazania swoich umiejętności szerszej publiczności. Z projektu #TTMSZ wywodzi się między innymi Daniel Smuga (Górnik Zabrze), Nataniel Wybraniec (SFC Opava), Dawid Burka (Pogoń Siedlce), Karol Noiszewski (Raków Częstochowa/Legia II Warszawa), Dawid Rogalski (Resovia Rzeszów), Jakub Goliński (Chojniczanka Chojnice), Arkadiusz Maj (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Wiktor Bućko (Znicz Pruszków) czy Konrad Kargul-Grobla (GKS Jastrzębie). Każdy z nich przebył długą drogę z niższej ligi do piłki zawodowej.

Warto podkreślić, że „Ty też masz szansę!” to organizacja non-profit. Zarówno skauci, jak i organizatorzy nie czerpią z tego żadnych korzyści finansowych. Zaangażowanie i chęć pracy na rzecz TTMSZ wywołane jest czystą pasją do piłki nożnej. Fundusze na organizację przedsięwzięcia są pozyskiwane za pomocą zbiórek crowdfundingowych oraz od sponsorów.