SkyShowtime ogłasza niespodziankę: planuje adaptację powieści Remigiusza Mroza na ekran.

SkyShowtime ogłasza niespodziankę: planuje adaptację powieści Remigiusza Mroza na ekran.

Serwis streamingowy SkyShowtime niedawno rozpoczął produkcję nowego serialu pt. „Langer”, opartego na książce autorstwa Remigiusza Mroza. Thriller ten będzie składał się z sześciu odcinków i będzie miał w rolach głównych Jakuba Gierszała.

Akcja serialu „Langer” skupia się wokół młodego biznesmena, Langera, który dziedziczy po ojcu holding finansowy. Bohater jest jednocześnie poszukiwanym przez lata seryjnym mordercą, którego ścigają prokuratorzy. Na jego drodze pojawia się tajemnicza kobieta, Nina, rozpoczynając niebezpieczną grę pełną zwrotów akcji i napięcia.

Producentką serialu jest Violetta Furmaniuk-Zaorska, znana z takich produkcji jak „Kobieta sukcesu” czy „Behawiorysta”, a reżyserem został Łukasz Palkowski, autor m.in. filmu „Bogowie”. „Langer” to kolejna polska produkcja SkyShowtime, która zyskuje coraz więcej uznania i zainteresowania wśród widzów.

Oprócz „Langera”, SkyShowtime zapowiada również inne nowe produkcje, takie jak serial „Śleboda” oparty na powieściach Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej i Michała Kuźmińskiego. W obsadzie znajdą się m.in. Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.

SkyShowtime stawia na rozwój swojej biblioteki oryginalnych produkcji, które mają za zadanie przyciągnąć lokalną widownię. „Langer” i inne nowe tytuły stanowić będą ciekawą propozycję dla miłośników polskich seriali i thrillerów.