Ważne informacje dotyczące występu Mbappe w meczu z reprezentacją Polski!

Ważne informacje dotyczące występu Mbappe w meczu z reprezentacją Polski!

Przedwcześnie zakończył spotkanie z Austrią (1:0), gdyż w starciu z Kevinem Danso rozbił nos. W kolejnych dniach trenował w specjalnej masce ochronnej, ale jego występ w kolejnych meczach grupowych z Holandią i Polską stał pod dużym znakiem zapytania.

Kylian Mbappe wystąpi w nietypowym meczu. To powinno dać odpowiedź, czy zagra z Polską. Ostatecznie Mbappe nie pojawił się na murawie w spotkaniu z Holendrami. Zakończyło się ono wynikiem 0:0, zatem w ostatnim z Polakami (25 czerwca) Francuzi będą grać o pierwsze miejsce w grupie. Pytanie, czy będą mogli liczyć na swoją największą gwiazdę.

Jak informuje „L’Equipe”, odpowiedź ma przynieść sobotni sparing pomiędzy Francją a drużyną do lat 21 SC Paderborn (2.), zaplanowany na godziny popołudniowe. Maja wystąpić ci, którzy nie zagrali z Holandią (lub grali krótko) – w tym gronie będzie również Mbappe. „Wyzwaniem dla kapitana drużyny będzie przyzwyczajenie się do maski” – zaznaczono.

To właśnie to spotkanie w dużej mierze zadecyduje o tym, czy 25-latek zagra z Polską. Będzie to kolejny mecz Francuzów z drużyną młodzieżową Paderborn. Pierwszy odbył się po spotkaniu z Austrią, wówczas Francuzi pokonali juniorów aż 7:0. A być może z Mbappe w składzie poradzą sobie jeszcze lepiej, chociaż wynik będzie miał drugorzędne znaczenie. Głównym celem będzie jak najlepsze przygotowanie się do meczu z Polakami.