Najlepsze propozycje filmowe w Max. Które produkcje są godne uwagi?

Najlepsze propozycje filmowe w Max. Które produkcje są godne uwagi?

Debiut to nie tylko nowy regulamin i nowe plany płatności, ale i rozszerzony dostęp do ogromnej liczby , różnych produkcji lokalnych oraz innej rozrywki.

W ramach kilku pakietów subskrybenci mogą przebierać w sporej liczbie rozmaitych tytułów — w tym kinowych hitów, kultowych produkcji i świetnych nowości. Podpowiadamy, jakie fajne filmy z ostatnich lat Szukasz fajnego filmu do obejrzenia na platformie Max? Sprawdź nasz ranking Polecane filmy na platformie Max to rozmaite produkcje — .

W zasobach serwisu Max, podobnie jak w przypadku , + czy , każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnie lata przyniosły sporo ciekawych produkcji o różnej tematyce. Niedawno w kinach triumfy święciła , a już można ją oglądać w serwisie Max, światową premierę na VOD miał też dopiero co film dokumentalny , który również dostępny jest w bibliotece Max. Do streamingu trafił także .

Co jeszcze warto obejrzeć w Max? Najlepsze filmy w serwisie Max. Lista polecanych hitów z ostatnich lat W zasobach Max można znaleźć zarówno klasyki, takie jak , czy też wszystkie części z serii , jak również nowości. W naszym rankingu najlepszych filmów na Max zamieszczamy zarówno ostatnio wypuszczone produkcje, kinowe hity, jak i . Max w Polsce. Ile kosztuje subskrypcja serwisu streamingowego?

Platforma udostępnia trzy różne pakiety bazowe i jeden dodatkowy: Więcej o korzyściach płynących z wyboru poszczególnych pakietów można przeczytać tutaj: .

Nowości w Max — co obejrzeć w ostatni weekend czerwca? Co poza polecany filmami dostępnymi w Max? Na platformę trafiło właśnie kilka nowości. Warto więc przemyśleć obejrzenie tych treści w ostatni weekend czerwca. Oto przykładowe produkcje, które od niedawna można oglądać w Max.

Max to za mało? Sprawdź nasze na lato w , przejrzyj nasze zestawienie najlepszych i zobacz, co w Amazon Prime Video.